WhatsApp (+90) 546 468 8083

Diş Sağlığı

Diş Sağlık Turizmi

Diş turizmi, özellikle diş tedavisinin üzerine yoğunlaşılmış farklı ülkelerde, ucuz fiyatlarla tedavi olmanın yanı sıra, seyahat etme olanağı da sunan bir turizm çeşididir. Bu sayede Türkiye gibi bir turizm cennetinde tedavinizi olabilir aynı zamanda en iyi şekilde tatil yapıp, ülkenize dönebilirsiniz. Mutludent Diş Kliniğine gelmeden önce, tedavi ve fiyat bilgisi almak isteyen hastalarımız internet sitemizdeki iletişim formu bölümünü doldurup bize panoramik röntgenlerini ulaştırabilirler. Hekimlerimiz tarafından incelenen röntgenleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Mutludent'i arayarak Uçak bileti, hotel ve konaklama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'de Uluslararası Standartlarda Diş Tedavisi

Avrupa'da Yükselen Değer Türkiye


Türkiye iki kıtaya uzanan, 4 mevsimin yaşandığı önde gelen bir turizm ülkesidir. Kış, doğa, inanç, kültür turizmi çeşitleri ile sinerji oluşturacak alternatif bir turizm alanıdır. Kristal berrakligiyla parlayan deniziyle sekiz bin km lik kiyilari göz alabildigince uzanir.

Neden Türkiye


Türkiye dünya çapinda kaliteli ve deneyimli doktorların bulunduğu bir ülkedir. Türkiye'ye yapacağınız bir ziyaret ile, hem alanında deneyimli ve uzman olan diş hekimlerine tedavinizi yaptırır, hem de ekonomik bir tedavi imkanından faydalanırsınız. Bütün bunlarin yanı sıra dünyanın dört bir yanında turizm amaçlı yapılan turlara katılıp, en güzel hotellerde konaklayıp, Türkiye’nin eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz.

en ucuz uçak bileti hotel fiyatları
en ucuz uçak bileti hotel fiyatları

Fiyatlar


Özellikle medikal turizm alanında rekabetçi fiyat uygulamasına sahip bir ülke konumunda bulunan Türkiye, Avrupa ve Amerika’nın diş tedavi fiyatlarının çok daha altında ucuz bir fiyat politikasına sahiptir. Ucuz fiyatlarının yanı sıra, hastalara sıra bekletmeden kısa sürede tedavi olanakları, ülkelerinde karşılaştıklarından çok daha güler yüzlü bir hizmet anlayışı ve ucuz uçak bileti imkanları sunarak memnuniyet oranında yüksek başarı sağlamaktadır.

Diş Turizminde Ankara’yı Neden Seçmelisiniz?

Ankara; Türkiye’nin başkenti olarak Anadolu, Kapadokya ve Karadeniz kıyılarına yapacağınız seyahatleriniz için en uygun merkezde bulunmaktadır. Doğu’nun mistik havası ile Batı’nın yenileyici etkilerinin buluştuğu, prestijli ve diplomatik, gün geçtikçe büyüyen, 2007 yılında yenilenen ve uçak barındırma kapasitesi arttırılan Esenboğa Havalimanı’na sahip şehir, bir sonraki organizasyonunuzu yapacağınız en ideal merkezdir. Ankara’da gerçekleştireceğiniz tedavi ile hem Türk doktorlarından hem de yurtdışına nazaran daha uygun imkanlardan faydalanmış olursunuz. Bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yapılan turizm amaçlı turlara katılıp hem Ankara’nın hemde Türkiye’nin eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz.

en ucuz uçak bileti hotel fiyatları
en ucuz uçak bileti hotel fiyatları

Tedavi Sürecine Nasıl Başlanılır?

İletişime Geçilmesi


Sizin için hazırladığımız iletişim formunu doldurarak işe başlayabilirsiniz. (Formda sizi aramamızı isteyebilirsiniz veya siz arayabilirsiniz.)

Uzaktan Teşhis ve Planlama


İletişim formunda sizden istediğimiz; sağlığınıza ilişkin sorunlarınızı, merak ettiklerinizi bize yazmanız ve mail yolu ile panoromik çene filminizi göndermeniz.

Gönderdiğiniz bilgilerle;
  • Tahmini tedavi maliyetiniz,
  • Hangi tarihler arasında tedavinize başlanacağı,
  • Kaç ziyarette tedavinizin tamamlanacağı değerlendirilip size tedavi ayrıntıları ile ilgili bilgi verilecektir.
Uçak bileti, hotel ve konaklama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Mutludent'i arayabilirsiniz.

Diş Kaplama

Dişin üzerinin estetik bir materyalle tam olarak kaplanmasıdır. En çok tercih edilen malzemeler zirkonyum ve porselen kaplamadır.

Ortodonti

Ortodonti, dişlerin diş kemikleri üzerinde düzgün yerleşmesini ve yüz düzensizliklerinin teşhis ve tedavisini sağlayan uzmanlık dalıdır.

Protez Diş

Estetik bozuklukların, kaybedilmiş dişlerin yerine konan, estetik ve fonksiyonel olarak ihtiyaçları gideren tüm yapay oluşumlardır.

Kanal Tedavisi

Dişin pulpasının bir daha düzelemeyecek bir şekilde iltihaplandığında, Dişin damar ve sinir paketini içeren pulpanın yerinden alınmasıdır.

Diş Beyazlatma

Dişlerde oluşan renklenmelerin giderilmesidir. Dişlere mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılır, dişler hemen birkaç ton açılır.

Panaromik Film

Panaromik Film ile muayenede fark edilemeyen çürük, kemik kaybı ve kök kanalındaki problemler kolayca tespit edilebilmektedir.