WhatsApp (+90) 546 468 8083

Ankara İmplant

Neden implant yaptırmalıyım?

Dişleri olmayan fakat hareketli protezleri aşırı bulantı, refleks, ileri derecede çene kemiği erimesi gibi çeşitli nedenlerle kullanamayan kişilerde implant ilk düşünülmesi gereken yöntemdir.

Türkiye de İmplant tedavisi dünya standartlarında yapılmaktadır. İmplant fiyatları hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde Mutludent'i arayabilirsiniz.

Alt çenede hiç dişi olmayan total protez taşıyan hastalar; sürekli ağrıdan (vuruk), iyi çiğneyememekten ve protezin oynamasından şikayetçidirler. Bu şikayet zaman içinde proteze destek olan kemik dokunun erimesi ile daha da artar hale gelir. Bu tip hastalarda implant tedavisi yukarıdaki tüm şikayetleri ortadan kaldırdığı gibi kemiğin erimesini de durdurmaktadır.

Kancalarla tutunan protezin çirkin görüntüsü, ya da köprü yapılabilmesi için sağlam dişlerini kestirme zorunluluğu, implantı tek alternatif yapmaktadır. Tek bir implantın yerleştirilmesi komşu dişleri kurtardığı gibi daha estetik ve fonksiyonel sonuçların ortaya çıkmasına da neden olur.

türkiye implant
türkiye implant

Tedavi Sonrasında

  • Daha iyi çiğneyebilme
  • Özgüvenin geri kazanılması ile daha mutlu bir sosyal hayat
  • Daha iyi estetik görünüm
  • Her şeyi yiyebilmeye bağlı olarak daha sağlıklı ve dengeli beslenme

Kullanılan tüm malzemenin ithal olması ve sağlıklı implant üretimi için çok yüksek teknolojiye gereksinim duyulması tedavinin fiyatını yükseltmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle döviz kurlarında gözlenen artışlar da tedavinin maliyetini olumsuz etkilemektedir. İmplant yerleştirme işleminin karmaşıklığı ve uzunluğu, hastanın diş sağlığı ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişir, ve sonuç büyük bir yatırım olabilir. Turkiye de implant tedavisi için arayın ya da mail atın biz sizi arayalım.

türkiye implant
Türkiye de İmplant tedavisi olmak ve fiyatları hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde Ankara İmplant Merkezi Mutludent'i arayabilirsiniz.